Inspirace pro balónkovou dekoraci

Inspirace pro balónkovou dekoraci

 Balónky je věc, která by neměla chybět na žádné oslavě. Dekorace z balónku přidají každé oslavě okouzlující vzhled. Víme, že nafukovací balónky mají rádi nejen děti, ale i dospělé. Pro dětskou oslavu máme na výběr velké množství balónku s motivem nejpopulárnějších pohádek. Nejpopulárnější dekorační balónky pro holčičí dětskou oslavu jsou s motivem Ledového království. Pro kluky jsou nejpopulárnější nafukovací balónky s motivem Avengers. U nás si také můžete vybrat různé balónky pro dospělou oslavu. Velmi populární balonky pro dospěle jsou k oslavě rozlučky se svobodou. Také zde najdete balónky pro žádost o ruku nebo oslavu svatby. Nabízíme také službu jako je potisk balonku dlé vašeho přání.

Balonky se dělí na hodně druhu a proto je dobře vědět jak na dekoraci z balónkama.

 FÓLIOVE BALÓNKY

Fóliové balónky patří mezi nejoblíbenější na oslavách. Dekorace z fóliových balónku přidají vaši oslavě tu správnou atmosféru. Hodí se jak pro dětské oslavy tak i pro dospělé. Balónky z fólie mohou být v různých tvarech a také s motivem pohádkových postaviček.

Velmi populární jsou fóliový balónky ve tvaru čísel. U nás na strankach najdete velké množství fóliových balónku v různých barvach a se zajimavým motivem.

Velkou výhodou fóliových balónku je to, že vydrží lítat i několik týdnu.

 LATEXOVÉ BALÓNKY

 Latexové balónky se vyrabí z přírodního kaučuku, proto jsou přírodně rozložitelné.

Latexové nafukovací balonky se rozdělují do určité velikosti. Na rozdíl od fóliových balónku mají menší velikost.

U standardních balónku 28-30 cm je doba létání cca 9-12 hodin. Latexové balónky mohou také být i s potiskem, ale jsou o něco dražší než obyčejné. Krásnou dekoraci z latexových balónku mohou být chromové nebo metalické. U nás je možnost si vybrat různé dekorační bukety z latexových balónku.

 CHODÍCÍ BALÓNKY

 V dnešní době jsou velmi populární chodící balónky. Chodící balónky jsou ve tvaru různých zvířat. Takový druh balónku se nafukuje heliem, ale nelétá. Tažením za provázek Vás pak následuje. Je to skvělý způsob jak potěšit vaše děti. U nás na stránkách je velký výběr chodících balónku.

SPOJOVÁCÍ LATEXOVÉ BALÓNKY

Spojovací balónky zas nejsou tak populární, ale dá se z ních udělat různé skvělé dekorace.

Tento typ balónku se hodně používá pro dekorování místnosti, dá se z nich vyrobit různé girlandy a další dekorace. U nás si můžete vybrat různé druhy barev těchto balónku.

KONFETOVÉ A OBŘÍ BALÓNKY

Obří balónky mají průměrnou velikost cca 90 cm, proto jsou opravdu veliký.

Mohou být latexové nebo fóliové a s motivem nebo také průhledné. Opravdu okouzlující jsou obří balónky s konfetami.

Obří balónky s konfetami mohou být skvělým pozadím pro focení na narozeninový nebo na jiný oslavě.

Tento druh balónku se nafukuje heliem, ale dá se nafouknout i vzduchem. Při nafukovaní vzduchem by balónek nelítal, ale mohl by být krásnou dekorací na zemí.

       

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení